Terka333

Jak si udělat www stránku s vlastní doménou ZDARMA?

Prosím, odpovězte.

Nejlepší odpověď
Tw!st

Zdarma to asi s vlastní doménou nebude, to by si musela mít doma server :) zdarma jsou pouze blogy např na webgarden.cz

Další odpovědi
Hawajka

Tw!st má pravdu.Ale pokud' chceš nějaký dobrý blog tak skus blog.cz nebo blogspot.cz a další.....Postupně si je můžeš vylepšovat.

ivzez

Cest je více, ale pro začátečníka je asi nejschůdnější použít některou
„hotovou“ službu, která umožňuje přiřazení vlastní domény.

Za vlastní doménu je potřeba zaplatit, ale stojí kolem 200 Kč za rok, což
myslím není nijak přehnané. V ceně domény je navíc i vlastní e-mail.

Já bych navíc doporučila seznámit se se základy HTML a CSS.
I když si založíš web na hotové službě, je dobré vědět, co/jak
funguje, případně, co od webu můžeš očekávat.

Děda Louda

Vlastníš-li doménu, není v tom problém.