Kde založit svou webovou stránku ?

Odpovědi:

Pokročilý

je hodně způsobu jestli chceš placenou nebo zdarma pokud chceš zdarma tak např. webnode,světstránek,webgarden ty jsou zdarma a jsou předen naprogramované takže není tak těžké vložit tex a vybrat design v předpřipravených . Nebo je druhá možnost stahnout program pro vývojáře na tvorbu

Zlatý

Prakticky kdekoliv - projeďte si jednotlivé poskytovatele a podle toho se rozhodněte, co Vám nabídnou.
Já třeba osobně mám rád Endoru, mám tam své stránky, člověk tam není tak omezen jako na estranky.cz, webgarden.cz, blog.cz apod. - pravda, zas ty estránky, apod. jsou jednodušší pro běžné uživatele.

Dobré je si taky promyslet, o čem ty stránky budou -koukněte, jeslti náhodou už něco podobného nemá, prostě abyste řpišla, pokud možnos, s něčím novým, originálním.
Stránky pak bude taky nutné zaregistrovat do co nejvíce katalogů a vyhledávačů, aby se o nich vědělo, aby tam nešel za měsíc jeden člověk a to ještě třeba vy, abyste zkoukla, jestli je vše ok. :-D

Pokud nemáš zkušenosti s programováním, tak rozhodně využij některý z free webbuilderů, jako jsou zmiňované webgarden atd. Já mám teda nejlepší zkušenosti s www.webnode.com
Momentálně teda svoje stránky dost zanedbávám, ale můžeš kouknout, jak to vypadá
http://scriptor.webnode.cz/

Jukni sem www.extensio.cz tato agentura mi zalozila i vytvorila webovou stranku.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.