Kristyna4444

Jak můžu založit svojí webovou stránku?

Odpovědi
Bedy

Předtím, než se pustíte do založení nějaké strányk, tak si rozmyslete, o čem ta stránka bude, jestli na to budete mít vůbec čas pravidelně to aktualizovat a hlavně, aby ta stránka byla opravdu originální a nevypadala jako jiné nebo neměla téměř identický obsah jako jiné stránky.

Pokud umíte trošku programovat v HTMl, CSS, tak doporučím si založit free hosting třeba na Endora.cz či Ic.cz nebo WebZdarma.cz a stránky si přímo ručně napsat – má to tu výhodu, že opravdu můžete ukázat, co ve Vás je, vše si spravujete sama.

Pokud chcete s HTML nebo CSS tak dobře neumíte, tak doporučím jednodušší, ale za to omezenější a méně atraktivnější (pro vyhledávače, ale i náročnější surfaře) eStranky.cz či Webgarden.cz, veentuelně Webnode.cz nebo Blog.cz

anonym

doporučujem http://jakpsat­web.cz
tam sa všetko dozviete.
ak vám niečo nebude jasné, funguje tam skutočne odborné a kvalitné fórum.

JanaViki

Normálně. Pokud chceš na blog.cz, klikneš nahoře na: ZALOŽIT NOVÝ BLOG, vyplníš informace a počkáš, než ti přijde email s aktivací (do 3 minut určo) a potom se jen přihlásíš ;) mám zkušenosti s tímto webem a jsem spokojená^^

Zdroj: http://blog.cz/

kiko

Podle mě je nejjjedodušší si založit stránku na webnode.cz. Nic to nestojí a je to dle mého názoru velmi jednoduché…