Pokročilý

Jaké web stránky mám zvolit ,které jsou zdarma,pokud bych si je chtěl vytvořit k tomu abych zvyditelnil ,že nabízím úkli

nevím totiž které web stránky jsou nejlepší a k tomu zcela zdarma,tak jestli mi někdo můžete prosím pomoci děkuji L.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Stříbrný

Zlatý

Registraci na firemních katalogách, regionálních, oborových.

Zlatý

dnes už nič nie je zadarmo.
aj za inzeráty musíte platiť.

registrovať sa do firemných katalógov, ako písal Michal Kole, požiadať obec o uverejnenie na svojich stránkach a pod., urobiť si sám stránky (alebo si ich nechať urobiť - za peniaze, ovšem) a registrovať ich o vyhľadávačoch.

Zlatý

Zadarmo jsou jen zápisy do různých firemních katalogů. Ohlas na ně je prakticky nulový, protože téměř všichni lidé hledají na internetu jen pomocí vyhledávačů.
Různé webhostingy zdarma pro inzerci nedoporučuju. Umísťují na stránky své reklamy, nezaručují spolehlivost a pro potenciálního zákazníka je nabídka na těchto stránkách nedůvěryhodná. Doporučuju udělat si vlastní stránky a zaplatit si webhosting s doménou třetí třídy. Při dobré optimalizaci je možné zadarmo se dostat na prvních deset stránek Seznamu. Webhosting se dá pořídit do 300 Kč/rok.

Bronzový

já bych s tímto na web nešel.Takových firem je tam mnoho a člověk se hned tak neprobojuje do popředí zájmu. U téhle služby bych šel na cílenou reklamu,tedy přímo oslovit potencionální zákazníky ve svém okolí.Buď přímou předem ohlášenou návštěvou nebo letáčky,vizitkou a pod.

doporučila bych Vám http://www.webnode.cz/. Tvorba webu je snadná, rychlá, v základní variantě zdarma. Prostě ideální způsob jak vytvořit web.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.