DusanOrlik

Na jakých stránkách si můžu vytvořit webové stránky zdarma?

Vytvoření webové stránky,naj akých stránkách?

Nejlepší odpověď
annas

Kenyrtsi – také mně se toto „oceňování“ nelíbí. Ale připomínám si citát J. Kukury: Závist je nejvyšší formou uznání.
Ale tvrdím, že jsme proti ní občas bezmocní.

Další odpovědi
kenyrts

nebo se velice jednoduše dají vytvořit zde:
http://www.es­tranky.cz/
Doplňuji:
nevím,proč mám palec dolů,ale asi to udělal někdo kdo neví co dělá,já sám mám webové stránky jak na „webzdarma“ tak na „estranky“,asi to dělá někdo jen tak,že si hraje,tak ENJOY.

inspektorcz

Snad to není nedovolená reklama, když napíšu:
www.webzdarma.cz

panenka

jsou to www.estranky.cz

HerbiG

www.blog.cz
www.webgarden.cz
www.webzdarma.cz
www.estranky.cz

StreeHonzák

pokud umíš html tak přes ic.cz dá se tam koupit i česká doména za 19korun myslim že bez domény máš treba Dusan.ic.cz a z domenou Dusan.cz

LuciJe

Velice zajímavý a snadno ovladatelný je český projekt Webnode.