DusanOrlik

Jak vytvořit vlastní šablonu na web?

Chtěl bych si udělat vlastní šablonu,téma Halloween,protože jsem je nikde zdarma nenašel,jen za peníze.Můžete mi poradit,v jakém programu se šablony vytváří (CZ) jazyk?Díky

Nejlepší odpověď
chudst

Tady mate spoustu free sablon: http://www.fre­ecsstemplates­.org/css-templates/

Jinak v zadnem programu si to jednoduse moc vytvorit nemuzete. Musite umet nejmene HTML, CSS a zpracovat obrazky (treba v Photoshopu), abyste vytvoril stranky. Mozna nejaky paskvil stranek lze vytvorit pomoci FrontPage ci DreamVieweru, ale kod je pekne prasackej a vetsina lidi to neudela ani hezky.