vita

Jak vytvořit www stranky?

Zdravím,prosim,kdo poradi nějaký odkaz kde si zřidim zdarma www stranku.Děkuji
Doplňuji:
Nejsem v tom zbehly,poradte…

Nejlepší odpověď
Bedy

Záleží, co požadujete. Pokud chcete něco jednoduchého, zkuste Webgarden.cz nebo Webnode.cz či eStranky.cz
¨
Chcete-li něco lepšího, fajnovějšího, zkuste Endora.cz nebo Ic.cz nebo Wz.cz.

Další odpovědi
MacChill

Bylo to tu mnohokrát, použij vyhledávač…

Michal Kole

To ke velmi komplexní problém.

a nelze to vyřešit v jedné otázce.

1. je potřeba stránky vytvořit.

jde to napsat klidně i v poznámkovém bloku, protože www strnáky se píší v html jazyce, což je svým způsobem programovací jazyk.

2. pak je potřeba mít „prostor“ někde na serveru kam se stránky nahrají – tomu se říká hosting. Je to počítač, co je neustále připojen k internetu a když někdo kdekoliv na světe zadaá adresu tothoto počítače (www.tvojestranky.cz), tak pošle co co jsi vyplodil, tomu dotyčnému do prohlížeče.

např. www.endora.cz, www.ic.cz, www.sweb.cz, www.webzdarma.cz,

3. Dnes již existují přímo webové stránky např. www.webnode.cz, www.estrany.cz, kamse zaregistruješ, jako když si děláš registracid o e-shopu a webové strránky píšeš, přímo v „administraci“, a ovládá se to podobně jako textový procesor Word a stránky se rovnou ukládají na server a hned jsou přístupné světu.

kdyby něco nejasného napiš mi na email: michal.kolesa@seznam.cz

anonym

Nauč se XHTML, CSS…