Theresa13

Jak se rychle můžu zbavit rýmy?Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
quentos

rychle to nelze. Otázka už tu padla, odpovědi viz v odkaze.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-rychle-a-bez-leku-zbavit-rymy

Další odpovědi
slipknotak

každá rýma trvá vždy týden ať léčená nebo neléčená prostě týden

arygnoc

léčená rýma trvá 7 dní.
neléčená týden.

nelze urychlit.
a asi ani předcházet.

tazatelka

Existuje babská rada, kupodivu pomáhá. Vyzkoušeno a ověřeno! do nosu zasunout malé proužky čerstvě rozkrojené cibule. Začne to štípat a pokud asi tak 100× kýchnete, máte vyhráno. Opakovat tak 1–2 dny a je po rýmě. Ale záleží dost na tom, v jakém stádiu „cibulovou léčbu“ nasadíte, pokud okamžitě při prvních příznacích rýmy, zvládnete ji tak do 3 až 4 dnů. Pokud až později, stejně to tak na těch 7 dní dotáhnete 🙂.