dandajen

Jak rychle na rýmu?

Prosím vás o stručnou odpověď a návod (recept) jak na ni.

Nejlepší odpověď
iceT

Léčená trvá týden, nelečéná sedm dní, takže to vyjde nastejno. Zaručený recept není. Mojí mamce pomáhá výplach nosních dutin slaným roztokem, prostě vdechne roztok nosem a ústy vyplivne, já bych se ale utopila.
Pokud potřebuješ alespoň uvolnit a splasknout nosní sliznici, tak v lékárně je moře dostupných nosních sprejů.

Další odpovědi
Kelt

Rýma bez doktorů se léčí týden, s doktory 7 dní. A když půjdeš kolem hřbitova, tak si uvědom, že každý , kdo tam leží, by dal cokoliv za to, aby měl rýmu a kašel.

turbo085

Doktor, čaje, teplo, smrkání, Sinupret

pediatr

Jednoznačně s kapesníkem.