lukas.lukas

jak se zbavit silné rýmy ?

dobry den, vcera rano jak jsem sel do skoly jsem uz citil ze na me leze ryma.. prisel jsem domu a vecer to poradne zacalo.. zacala me k tomu bolet hlava.. ale ted rano jsem se vzbudil a ta ryma je otresna.. no asi na me leze horecka..
Nevite jak se toho co nejrychleji zbavit ?
Díky moc všem.. :)

Nejlepší odpověď
mosoj

  1. Léčená rýma trvá cca 1 týden.
  2. Neléčená rýma cca 7 dní.

Další odpovědi
marci1

Uvař si čaj s citrónem, vem si nějaký prášek na bolest hlavy a případnou horečku, popř. kapky do nosu, aby se Ti lépe dýchalo. Nejdůležitější je zalehnout a být v teple. Pár dnů to ale trvat bude.

anonym

Jak uvolnit ucpané nosní dutiny
Uvedeme si různé postupy, jak můžete uvolnit ucpané nosní dutiny:

lokty vložit do horké vody – pomáhá to uvolnit a spustit rýmu
uvařené brambory ve slupce se rozmačkají, zabalí se do jemné látky a dají se horké na čelo.
k uvolňování napomáhá i křen, zázvor (může se využít i zázvorový čaj) či česnek.

Snaž se co nejvíc spát, tělo si odpočine a nabere sílu, jez víc ovoce a zeleniny než obvykle, třeba taková paprika má mnohem víc vitamínu C, než citron, hodně pij, neslazené vlahé nápoje, kloktej slanou vodu, proplachuj si s tou vodou i nos, aby se ti ty nudle uvolnily, vem si čepičku, chraň si čelo

Zdroj: www.sportuj.com