Avatar uživatele
verca97

Jak se rychle a bez léků zbavit rýmy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? BEAES, Mousinek před 4829 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

léčená rýma trvá týden,neléčená 7 dní

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

rychle to nepůjde, ne nadarmo se říká, že „léčená rýma trvá sedm dní a neléčená týden.“ Počítejte s tím, že tak týden neodervete kapesník od nosu. Základem je hodně pít, zejména teplé nápoje (nejlépe bylinné čaje – v lékárnách přímo prodávají bylinné směsi na nachlazení – nebo černý čaj s čerstvým citrónem, který je dobrým zdrojem vitamínbu C), tím s tou rýmou doslova „vyčuráte“. A být v teple – nevystavovat se chladu a už vůbec ne průvanu.
Dále pomůže cpát se horem dolem cibulí, je to výborné přírodní antibiotikum. Někde už tu padl recept na cibulovou šťávu (dvě větší cibule nakrájíme na kostičky, prosypeme cukrem /cca 2 pol. lžíce/, dáme do skleněné nádoby s víkem; cukr způsobí, že cibule pustí šťávu, kterou je třeba průběžně po malých dávkách pít. Nic moc dobrého, ale zabírá. Až dojde šťáva – když se cibule „vyšťaví“ – , postup opakujeme, uděláme novou, klidně po celý týden.
Pomůže rovněž jíst hodně čerstvého ovoce a vůbec se dobře zásobit vitamíny.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Já inhaluji. Dám si do hrnce vodu, osolím a nechám vařit. Posléze stáhnu, dám na mřížku, nad hrnec nakloním hlavu, přes hlavu a hrnec natáhnu ručník a tuto osolenou horkou vodu dýchám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já si do kastrůlku dám vroucí vodu do té vody naleju alpu zakryji se ručníkem a zhluboka dýchám a pomáhá mě to.(Musíte být zakrytá tak aby vám tá pára nešla mimo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nahla-ryma-co-pomuze

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-na-rymu-ucinejsi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Nedávno jsem ji měla,nepomohla ani vždy osvědčená homeopatika,tak jsem vyzkoušela radu,kterou jsem náhodou objevila na int.- několikrát denně omývat obličej studenou vodou -od té doby jsem nepotřebovala kapesník.Cévky se stáhnou,narozdíl od napařování,kdy se rýma ještě víc spustí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
simonka

Vemte hrnek co nejteplejšího mléka, asi 4 pol. lžíce medu, frťan rumu a acylpyrin, já beru i dva, teplé pyžamo nebo teplákovku, zabalím se do deky a pod peřinu. Ráno jsem celá mokrá, ale fit. Denně piju neperlivou vodu s vymačkaným 1/2 citronem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek