Stephanie

Jak se zbavit rýmy?

Neznáte někdo nějaký dobrý tip na zbavení se rýmy? Já totiž zítra musím je na běžecký maraton a s rýmou bych to rozhodně neuběhla. Mě pomáhá olynth, jenže ten v sobotu nikde neseženu.

Nejlepší odpověď
elektrikář

Mně pomáhá acylpyrin čaj a hodně citronů.

Další odpovědi
Salvaje

Acylpyrin a Olynth. Nemáte poblíž nikde otevřenou lékárnu?

coco

Lékárny v Kauflandech Dr.MAX mívají otevřeno i přes víkend.Ale neléčená rýma trvá týden,léčená sedm dní…

quentos

nějaké tipy viz v odkaze, ale obávám se, že rychle to nepůjde :{/> jak již bylo řečeno, léčená trvá sedm dní…

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-rychle-a-bez-leku-zbavit-rymy

tommík

já používám Physiomer. Mám ho osvědčený. Používám ho nejen když mám rýmu, ale i preventivně. Je to přírodní, nenávykový produkt.