Wyruz

Jak se rozejít s holkou?

Dobrý den, vím, že tohle není žádná poradna na vztahy a podobně, ale potřebuji upřímnou radu a pomoc. Jde o to, že jsem už rok ve vztahu se super holčinou, milujeme se navzájem. Mě je 20, jí 19. 7.září jsme oslavili společný rok, ale.. já si nemůžu pomoct. Ona mluví o společné budoucnosti a podobných věcech, ale já to tak necítím, prostě nemám ten pocit toho, že právě s ní bych chtěl strávit zbytek svého života. Mimo jiné mi neustále říká nebo píše, že mě miluje i když jsem ji několikrát říkal, že s tímto slovním spojením by se nemělo přehánět. Prostě přijde mi, že jsem trochu jinde než ona, já se snažím být pozitivní a užívat si života, jenže ona je taková pesimistka a moc se s ní nezasměju. Akorát je tu problém – nevím, jestli tím rozchodem neudělám chybu. Prostě se bojím, že budu trpět a budu toho litovat. Z jejich vět je očividné, že jsem ten její jediný, opravdový. Jenže co dělat, když danou osobu milujete, ale necítíte to tak silně a při každém pomyšlení na konec a všechny ty vzpomínky je vám najednou smutno, ale přesto víte, že nutit se do té lásky nemůžete? Co mám dělat? Kdyžtak kdyby Vám nebylo něco jasné, rád Vám objasním nějaké skutečnosti. Děkuji moc za každou užitečnou radu!

Nejlepší odpověď
anonym

Hochu nebud blbej a ber jí dokud je volná! Takovou holku málokdy najdeš. Zřejmě tě skutečně miluje a takovou holku je těžké najít, zvláště v takovém to věku. Abys toho pak nelitoval a nechodil jen s holčinama, kterým jde spíše jen o peníze. Víš co by jiní muži za to dali? Víš kolik lidí je samo a nechce být a ty si to jen tak zahodíš kvůli mladické nerozvážnosti. Je ti jen 20 ale už ti není 15 abys takhle blbnul. Jednou ten rozum chytit musíš. Kromě toho nikdo přece neříká, že s ní máš být do konce života nebo že se máte hned brát. Když ti to vyhovuje tak jak to je tak s ní zůstan a jestli máš o vztahu nějaké pochybnosti, vše jde vyřešit jinak. Například dát si na čas pauzu, zkusit si měsíc, dva jak ti bez ní bude a bud to se k ní vrátíš nebo už ne. Ale jen si dej pozor aby se ona vrátila k tobě, aby tě pak neměla za hajzla. Ale myslím si, že by bylo škoda zlomit jí takhle srdce ale je to jen na tobě.

Další odpovědi
Drap

Sám si musíš posoudit zda se rozejít a nebo ne. Pokud ano tak jí to říct přímo a a rovinu, že končíš.

marci1

Před 134 dny ses ptal, jak získat holku na nezávazný sex. Nyní píšeš, že máš rok vztah se „super holčinou“. Takže je to jasné. Sám píšeš, že víš, že nutit se do lásky nemůžeš. Vztah by měl být založen na oboustranné lásce, věrnosti a podobných názorech na případnou společnou budoucnost. Sorry, píši jen svůj názor. ☹

iceT

Hele, je ti 20, jí 19, vydrž to s ní pár let, když se tak milujete a jí se třeba začnou zapalovat lejtka za jinejma. Nechci být pesimistka, to jako ne, ale ono toho stejného začne být moc a on a třeba bude chtít poznat jiné muže mimo tebe. Na nějakou pauzu ve vztahu se vykašli, to je konec s oddálením.

ivzez

Proč jí neřeknete na rovinu,
že na společnou budoucnost je ještě moc brzy?

Případně jí stejně upřímně, jako tady nám, řekněte,
že s ní společnou budoucnost plánovat nemíníte.

Možná to zní trochu tvrdě, ale je to mnohem poctivější,
než „ji tahat za nohu“ a zneužívat jejího citu k Vám.