Lejla

Co si myslíte o tom, když se kluk rozejde se svou holkou kvůli času?

tím myslím že jsou spolu ve třídě,sedí spolu,ale nemají na sebe čas protože školu mají do 5 hodin a on pak má tréninky atd..a ten čas si nemůže udělat.
Doplňuji:
až už to pak neklape jako dříve

Nejlepší odpověď
hanulka11

tak to je běžné – i manželství se kvůli tomu rozvádí- to není nic nového – prostě jeden má pocit, že druhý se mu málo věnuje

Další odpovědi
anonym

Také bys měla dost svých aktivit, abys nebyla odkázaná na to, až si ten tvůj udělá čas.

terry

Souhlasím s hanulka11. Jeden má pocit, že …
Je to o prioritách. Myslím, že mnetrénuje do večeře a pak se neučí každý den.
Kdyby chtěl, chvíli si najde.
Nemusíte být spolu každý den a celé odpoledne. Jde o to, aby ten strávený čas byl využitý.

pizlicka

kdo chce,hledá zpusoby,kdo nechce,hledá duvody.