Miluju ho

rozešel se semnou jenom kuli tomu že jsem mu neřekla pravdu!

Chtela jsem se zeptat?
před rokem jsem se s kámoškama vsadila a když prohraju tak se musim rozejít s mim klukem.Prohrála jsem a tak jsem se s nim rozešla a když jsem to kámoškám řekla tak mi řekli že to mysleli ze srandy a už to nešlo vrátit zpátky.I když jsem s nim nechodila tak jsem si s nim psala na fb a ptal se me jestli mám kluka tak jsem mu napsala že jo a přitom jsem žádného nemela a on to nevjedel.
A letos na letním táboře přijel taky a tak jsme se bavili a on mi ten rozchod odpustil.A taky se me zeptal jestli s nim nechci chodit tak jsem řekla že jo.Když jsme přijeli domu tak se me ptal proč jsem se s nim rozešla a tak jsem mu řekla že jsem se s kámoškama vsadila vzal to docela dobře jenom byl naštvanej.
A včera 24.8 mi napsal (Protože nechci někomu kdo si najde nejakýho kluka a pak mi ani neřejne pravdu)
tak nevi co mám dělat

Nejlepší odpověď
gecco

Já myslím, že se s tebou rozešel proto, že tvůj písemný projev je prostě příšerný…!
😁
A určitě nebude jediný…
😁
Sááákra – to se vůbec nedá číst!!!

Další odpovědi
Nechápavé

Tak mu máš říct pravdu LOL

A na co se vůbec ptáš??,píšeš slohovku nebo co??..

ivzez

… „jenom kvůli tomu, že jsem mu neřekla pravdu“ …

Jenže ta pravda je zásadní. Každý vztah stojí na důvěře.
Bez pravdy nemůžeš čekat důvěru protějšku.

Ujasni si priority a do dalšího vztahu poctivě,
žádné lhaní, přihlouplé sázky apod.!!

ReHu

O máš dělat?
Příště se tak hloupě nesázej.

bolak

Třeba se s někým vsadil…