Jak se mám rozejít se svým klukem??

O prázdninách jsem začala chodit se svým klukem (donutila nás jeho sestra)ale já už nechci !!je o 2 roky mladší a někdy mě štve a vipadá jako těhotnej.Chtěla by jsem ho spíš jako kamaráda.A mi náma dvouma to neni nic moc.....Ale nikdo neni dokonalej
Doplňuji:
O prázdninách jsem začala chodit se svým klukem (donutila nás jeho sestra)ale já už nechci !!je o 2 roky mladší a někdy mě štve a vipadá jako těhotnej.Chtěla by jsem ho spíš jako kamaráda.A mezi náma dvouma to neni nic moc.....Ale nikdo není dokonalý.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

jak "donutila"? K chození s někým nemůže nikdo nikoho nutit.

Jinak mohu jen potvrdit výpovědi ostatních. Prostě to říct na rovinu a osobně. Rozchody esemeskou, které se v poslední době rozmáhají, jsou zbabělým podrazem a nejvíc zraňují.

Další odpovědi:

Zlatý

Jen podle toho, že se (asi ráda) necháš 'donutit' k něčemu takovému usuzuji, že sama nevíš co chceš. Jistě, jsi ještě nevyzrálá a mladinká, což tě omlouvá.
Příště více mysli a nenechávej vše na hormonech ;-) Rozejdi se s ním s chladnou hlavou a jednoduše mu to řekni. Dokonce ani nemusíš říkat důvod poněvadž tuším, že by ses do toho jen zamotala.

Zlatý

Normálně mu to řekni. Hlavně mu neposílej SMS.

Zlatý

Řekneš mu, že na chození s klukem nemáš čas, protože se musíš učit pravopis.

Pokročilý

Zkus si s ním promluvit. Jste hodně mladí (a nebo jsi na hodinách češtiny nedávala pozor), takže zkusit můžeš i to kýčovité "máš na lepší"

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.