Bronzový

Jak se "citlivě" rozejít?

Jak opustit někoho, kdo vyhrožuje, že se pak zabije? Kam pak po rozchodu jít, když domov mám daleko a tady máme kvůli práci společně pronajatý byt..? Z práce nechci odejít, ale sama ten byt neutáhnu..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Už podle otázek máš dost problémů, které nejsou jednoduché, nazazila jsi na žárlivce ,kuřáka , a nakonec tě i vydírá ,že se zabije .To je vrchol, sbal se a nezůstávej .Zítra tu můžeš psát -co mám dělat on mě bije ,ale máme společné bydlení nechci od něj odejít. On ale ví,že tě má v pasti kvůli bytu. Já bych i za cenu toho že budu někam dojíždět nezůstala .Moc tě prosím ,vezmi rozum do hrsti.

Další odpovědi:

Zlatý

Citlivě se rozejít to snad ani nejde,jeden bude určitě trpět.

Pokročilý

ZUZKO,BER ROHA A TO CO NEJRYCHLEJI TO JDE.JE TO PSYCHOPAT A TOTO JE TEPRVE ZAČÁTEK.NIC MU NEŘÍKEJ,ZBAL SE A PRCHNI-JINAK TĚ NEPUSTÍ A MŮŽE TI I UBLÍŽIT.JSEŠ MLADÁ A PRÁCI NAJDEŠ I JINDE.MYSLÍM TO VÁŽNĚ.DRŽÍM PALCE-BIGFOOT
Doplňuji:
ZUZKO,A JEŠTĚ TI CHCI ŘÍCT,ŽE ŽIVOT S TAKOVÝM PSYCHOPATEM TĚ ČASEM MŮŽE DOSTAT I DO BLÁZINCE.VĚŘ MI PROSÍM TĚ A OPRAVDU JDI OD NĚJ PRYČ,NEBO TI ZNIČÍ ŽIVOT.BIGFOOT.

Zlatý

Je to jen začátek,ale co bude zítra,pozítří,za měsíc za rok a za pět let?Jsi mladá a život máš před sebou,nenech s sebou manipulovat.Něco podobného jsem zažil.

Bronzový

No jestli vyhrožuje sebevraždou, tak zdrhej a co nejdál!!!!!
Třeba zpátky domů!
Tenhle chlap za to nestojí, aby ses s ním trápila, jestli vede takovéhle řeči! A beztak bude i žárlivý!
Utíkej!
Doplňuji:
Poslechni BIGFOOTA, sbal se a zmizni tajně.
Je to asi fakt psychopat, ať ti ještě něco neudělá!

Zlatý

Tak hold překousni, že kouří, však jsi taky kouřila jak píšeš.
A nebudeš muset měnit práci, měnit bydlení a počítat každou korunu jestli byt utáhneš.
Láska a manželství (sice jen budoucí) znamená i ústupky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.