skorcovaz

Jak se „citlivě“ rozejít?

Jak opustit někoho, kdo vyhrožuje, že se pak zabije? Kam pak po rozchodu jít, když domov mám daleko a tady máme kvůli práci společně pronajatý byt..? Z práce nechci odejít, ale sama ten byt neutáhnu..

Nejlepší odpověď
hanulka11

Už podle otázek máš dost problémů, které nejsou jednoduché, nazazila jsi na žárlivce ,kuřáka , a nakonec tě i vydírá ,že se zabije .To je vrchol, sbal se a nezůstávej .Zítra tu můžeš psát -co mám dělat on mě bije ,ale máme společné bydlení nechci od něj odejít. On ale ví,že tě má v pasti kvůli bytu. Já bych i za cenu toho že budu někam dojíždět nezůstala .Moc tě prosím ,vezmi rozum do hrsti.

Další odpovědi
aramah

Citlivě se rozejít to snad ani nejde,jeden bude určitě trpět.

BIGFOOT

ZUZKO,BER ROHA A TO CO NEJRYCHLEJI TO JDE.JE TO PSYCHOPAT A TOTO JE TEPRVE ZAČÁTEK.NIC MU NEŘÍKEJ,ZBAL SE A PRCHNI-JINAK TĚ NEPUSTÍ A MŮŽE TI I UBLÍŽIT.JSEŠ MLADÁ A PRÁCI NAJDEŠ I JINDE.MYSLÍM TO VÁŽNĚ.DRŽÍM PALCE-BIGFOOT
Doplňuji:
ZUZKO,A JEŠTĚ TI CHCI ŘÍCT,ŽE ŽIVOT S TAKOVÝM PSYCHOPATEM TĚ ČASEM MŮŽE DOSTAT I DO BLÁZINCE.VĚŘ MI PROSÍM TĚ A OPRAVDU JDI OD NĚJ PRYČ,NEBO TI ZNIČÍ ŽIVOT.BIGFOOT.

ten který je

Je to jen začátek,ale co bude zítra,pozítří,za měsíc za rok a za pět let?Jsi mladá a život máš před sebou,nenech s sebou manipulovat.Něco podobného jsem zažil.

Mili @

No jestli vyhrožuje sebevraždou, tak zdrhej a co nejdál!!!!!
Třeba zpátky domů!
Tenhle chlap za to nestojí, aby ses s ním trápila, jestli vede takovéhle řeči! A beztak bude i žárlivý!
Utíkej!
Doplňuji:
Poslechni BIGFOOTA, sbal se a zmizni tajně.
Je to asi fakt psychopat, ať ti ještě něco neudělá!

Miroslavst

Tak hold překousni, že kouří, však jsi taky kouřila jak píšeš.
A nebudeš muset měnit práci, měnit bydlení a počítat každou korunu jestli byt utáhneš.
Láska a manželství (sice jen budoucí) znamená i ústupky.