Avatar uživatele
skorcovaz

Jak se „citlivě“ rozejít?

Jak opustit někoho, kdo vyhrožuje, že se pak zabije? Kam pak po rozchodu jít, když domov mám daleko a tady máme kvůli práci společně pronajatý byt..? Z práce nechci odejít, ale sama ten byt neutáhnu..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? BIGFOOT před 4898 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Už podle otázek máš dost problémů, které nejsou jednoduché, nazazila jsi na žárlivce ,kuřáka , a nakonec tě i vydírá ,že se zabije .To je vrchol, sbal se a nezůstávej .Zítra tu můžeš psát -co mám dělat on mě bije ,ale máme společné bydlení nechci od něj odejít. On ale ví,že tě má v pasti kvůli bytu. Já bych i za cenu toho že budu někam dojíždět nezůstala .Moc tě prosím ,vezmi rozum do hrsti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Citlivě se rozejít to snad ani nejde,jeden bude určitě trpět.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BIGFOOT

ZUZKO,BER ROHA A TO CO NEJRYCHLEJI TO JDE.JE TO PSYCHOPAT A TOTO JE TEPRVE ZAČÁTEK.NIC MU NEŘÍKEJ,ZBAL SE A PRCHNI-JINAK TĚ NEPUSTÍ A MŮŽE TI I UBLÍŽIT.JSEŠ MLADÁ A PRÁCI NAJDEŠ I JINDE.MYSLÍM TO VÁŽNĚ.DRŽÍM PALCE-BIGFOOT
Doplňuji:
ZUZKO,A JEŠTĚ TI CHCI ŘÍCT,ŽE ŽIVOT S TAKOVÝM PSYCHOPATEM TĚ ČASEM MŮŽE DOSTAT I DO BLÁZINCE.VĚŘ MI PROSÍM TĚ A OPRAVDU JDI OD NĚJ PRYČ,NEBO TI ZNIČÍ ŽIVOT.BIGFOOT.

Upravil/a: BIGFOOT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Je to jen začátek,ale co bude zítra,pozítří,za měsíc za rok a za pět let?Jsi mladá a život máš před sebou,nenech s sebou manipulovat.Něco podobného jsem zažil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mili @

No jestli vyhrožuje sebevraždou, tak zdrhej a co nejdál!!!!!
Třeba zpátky domů!
Tenhle chlap za to nestojí, aby ses s ním trápila, jestli vede takovéhle řeči! A beztak bude i žárlivý!
Utíkej!
Doplňuji:
Poslechni BIGFOOTA, sbal se a zmizni tajně.
Je to asi fakt psychopat, ať ti ještě něco neudělá!

Upravil/a: Mili @

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Tak hold překousni, že kouří, však jsi taky kouřila jak píšeš.
A nebudeš muset měnit práci, měnit bydlení a počítat každou korunu jestli byt utáhneš.
Láska a manželství (sice jen budoucí) znamená i ústupky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek