Blueberry

Jak se připravit na studium zdravotnické školy?

Ahoj
V září nastupuju na zdrávku. Chci se zeptat těch, kdo ji studovali nebo studují, jak se můžu předem připravit na odborné předměty.

Doporučili byste prosím nějaké stránky, literaturu atp., co bych mohla nastudovat? Ráda bych si první rok prošla v klidu a přes prázdniny mám dost volného času, který chci využít na přípravu.

Díky

Odpovědi
Adam2

Pokud je to vejška, tak se klidně uč celý prázdniny, abys prvák zvládla, protože ten je nejtěžší. Pokud je to střední, tak nic se učit nemusíš. Nauč se ňákej jazyk, pracuj v zahraničí díky tomu a vydělávej velký prachy. :)