Lucluc33

Jak se nejrychleji zbavit chřipky a nachlazení?

Potřebuji nutně fungovat a přepadl mě nějaký bacil, jaké volně dostupné léky s opravdu rychlým účinkem pomohou?

Nejlepší odpověď
quentos

Kdysi mi poradila doktorka: horká (převařená, ale ne vroucí) voda do hrnku, do toho panák slivovice, nastrouhaný čerstvý zázvor a čerstvá citronová šťáva z celého citronu. Vyzkoušeno, značně uleví.

Další odpovědi
Drap

Vyležet. Trvá to cca 7 dní, nebo také týden.

Roman71

Chřipka, nachlazení, viróza..?
Co vás přepadlo, dokáže správně posoudit jen lékař. Doporučuji ho navštívit, abyste se vyhnula případným jiným zdravotním komplikacím 😉

Pokud chcete vsadit na volně dostupné léky, zamiřte rovnou do lékárny. Mimochodem, doporučuji vyležet se z toho.. teplo domova a klid na lůžku.

Malík

Jestli vám mužů poradit tak me a dětem pomáhá majoránka zalita horkou vodou a med s čerstvou cibuli.a do 3dnu bylo po kašli a smrkani.