Pokročilý

Jak se nejrychleji uzdravit?

Jsem nemocná, mám kašel asi tři týdny a antibiotika od doktorky mám něco jako hnisavá rýma nebo zánět dutin či co, prostě jsem měla ucpané dutiny tak jsem nemohla smrkat a to mi teklo do průdušek proto tak dlouho kašel, hlavně po ránu.
Občas zvýšenou teplotu, chci se moc uzdravit, jsou prázdniny a já je nechci proležet doma, jak to udělat abych byla už zdravá?
Děkuji za rady :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Jdi okamžitě k jinému lékaři. Ten tvůj totiž patří k těm lajdákům, co dávají stále antibiotika, ačkoliv máš třeba virální chřipkové onemocnění.

Ale nechci malovat čerta na zeď, jen musíš brát lékaře s rezervou, ono existuje i pár takových co skutečně léčí, ale najdi je !

Další odpovědi:

Bronzový

zkuste být v teple, dodržet ty antibiotika, jíst vitamin C (v zelenině, ovoci, třeba kysané zelí, ale to kupované je obvykle přesolené až je nechutné), dále přestaňte jíst pečivo a omezte mléčné výrobky. každý den sníst alespoň 2 strouzky česneku a také více cibule. v rámci možností si navykněte cvičit a chodit na čerstvý vzduch
Doplňuji:
čerstvá zelenina, cibule sirová, zvýšený pitný režim, ideálně horké, třeba bylinný čaj na průdušky apod.

Zlatý

Nejrychleji se uzdravíš, pokud se budeš striktně řídit pokyny studovaného lékaře !
Zde se můžeš dovědět jen babské rady, alternativní (čínskou ap. medicínu) postupy, které pomohou díky placebo efektu jen nepatrnému zlomku populace.

Zlatý

Dodržuj pokyny ošetrujúceho lekára a hlavne chci sa uzdraviť.
Nielen lieky pomáhajú, ale aj samotná snaha chcieť sa vyliečiť, urobí pre zdravie veľa. Ak je človek pasívny pri svojej chorobe, liečenie predlžuje.
PS.
Aj keď je to babská rada, prax ju potvrdzuje.

Zlatý

Rychle stonat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.