OuSí

Jak rychle jde vypracovat břicho?

Jak rychle de vypracovat břicho aby to bylo vidět? A jak posilovat, jak často, a co proto ještě udělat :) děkuji :)
Doplňuji:
To mojitek: Mno moje břicho je tvrdý… :D Posilujem na trenincík.. ja cu aby ae ty svaly byli vidět líp.. takhle musim zatínat a i tak sou docela mizerný :/ :D

Nejlepší odpověď
hanulka11

takových rad je tu hrozná spousta jen se podívat http://www.kul­turistika.com/bricho-nevite-si-rady-jak-na-nej a hlavně pohyb a nepřejídat se

Další odpovědi
mojitek

ter cviku je spousta a pres net to nejde.Zajdi do knihkupectvi a tam jukni do nejakoy knizky. Ale jak rychle bude videt vysledek–u kazdyho je to jiny,a navic nevime jak vypadas,jak tve bricho vypada ted…

bestak

„A jak jsem kdysi napsal, bolestivé začátky doprovází ještě bolestivější průběh. Ta bolest nikdy neskončí a přesto se lidé vracejí znovu a znovu, protože fitness dává cíle, které nejsou na dosah ruky. A to je to skvělé.“ – Patrik Vogl

Zdroj: pvogl.cz

jiříí

nejlepší jsou thaiské zkracovačky. Ležíš na zemi s nataženýma nohama dáš ruce před sebe jakoby do krytu, zvedneš se a těsně před tím než si jakoby sedneš tak zarazíš lokty co nejníže a a zatneš břicho a nesmíš se dotýkat lopatkama země

BandiOl

Pokud již máte vypracované svaly, je nutné zmenit životosprávu a brát před tréninkem carnitin. Myslím, že to je nejrychlejší způsob.