VoDo

Jak často a jak posilovat ?

Dobrý den, je mi 15 a jsem poměrně slabý a hubený, jelikož posilovna zastavuje růst rozhodl jsem se posilovat vlastním tělem. Dělám kliky a sedy-lehy. Chtěl bych se zeptat jak často a kolik bych jich měl udělat abych se dopracoval k nějakému výsledku. Nejdříve sem posiloval každý den, ale svaly prý potřebují regeneraci. Teď cvičím obden a dělám asi 400 kliků a 400 sedů-lehů, myslíte ,že to stačí, nebo mám posilovat jinak pravidelně, nebo více ? .
Doplňuji:
Prosím poraďte, máte někdo nějaké podobné zkušenosti ? Nebo lepší nápady ? :)

Odpovědi
leporela22

Hlavně neposilovat každý den mě je 16 posiluju obden teda na benj nebo jak se to píše.Jinak na internetu je hodně návodů.Taky by se správně měly dělat lehsedy tam že nemám nikde zapřené nohy.

Blecha

Nejdůležitější je při tom správná strava!

LucieBlat

Brácha taky hodně cvičil když byl mladej…ale teda myslím, že 400 kliků a sedů-lehů denně je strašně moc!

anonym

ja jen vim, ze by jste si mel pred tim vasim posilovanim ty svaly nejdrive " zahrat " .. chodim do posilovny .., i dnes jsem byla 2 a pul hod. :p .. a chodi tam i stejne mladi chlapci jako jste vy … zda se mi to nesmysl, ze by posilovna zastavila rust.. slysim to poprve .. cvicit je optimalni 3 krat tydne .. ale kolik a ceho, to neumim poradit.. musi vam to delat hlavne radost, ne jen cekat " na vysledek " .. nas nuti trener hned na zacatku behat 1/4 hod. na bezicim pasu na prohrati svalu .. ! -iv-