denininy

Jak si udělat na břichu břišáky?

Jsem holka a uz jsen delala sklapovacky kazdy den 50 ale nako sem u toho nevydrzla dela jsem to asi 2 tydny a nic tak jestli nevite o nejakych ucinejsich cvicích ale ne v posilce normalně doma myslím

Odpovědi
Drap

Jedině dlouhodobým cvičením. Neni žádný cvik, který by byl vidět po 14 dnech.

anonym

… a uvědomuješ si, jak budeš vypadat v případě pozdějšího těhotenství?

brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=břišáky

Baromut

Jestliže sis myslela, že budeš mít buchty po tom, co si dělala chvíli sklapovačky, tak snad radši necvič vůbec 😉 Jedním cvikem a bez správný stravy nic nevytvaruješ… Maximálně si zničíš záda, protože budeš mít špatnou techniku.

trollface

Aby byly břišní svaly viditelné, případně vyrýsované, je třeba dodržovat dvě věci:

  1. Být v mírném kalorickém deficitu. Břišní svaly jsou často skryty pod vrstvou tuku. Toho se lze zbavit zvýšeným energetickým výdejem, nejlépe cvičením (tj. spálíme více kalorií než přijmeme v potravě).
  2. Pravidelně břišní svaly procvičovat. Sklapovačky, sed-lehy či zkracovačky jsou jen jedním z mnoha cviků na břicho. Vhodné ja zapojit také plank (prkno) a jeho variace pro každou stranu (side plank). Dále můžeš využít kmitání (nůžky) nebo zvedání nohou v leže.

K vyrýsování břišních svalů pak přispívají i jiné cviky než na břicho právě pro to, že díky nim také dochází ke spalovíní kalorií.

Zdroj: https://2fit.cz/bri­saky-jak-ziskat-sixpack/