Altair-AC

Jak může škodit moc humoru?

Někdo tu psal pod tou mou otázkou o humoru u mužů ,ze všeho moc nebo málo škodí jak tedy škodí hodně humoru?

Nejlepší odpověď
Kepler

Škodit snad ani nemůže, může se ale stát trapným, pokud je křečovitě chtěný za každou cenu, opakovaný fór už fórem není. Inteligentní a originální humor je božím požehnáním, prodlužuje život a je životodárnější než soulož. Jediný negativní efekt, který jsem kdy zaznamenal, byla bolest břišních svalů ještě druhého dne po extrémně zdařilé párty.

Další odpovědi
Kelt

Například se někomu nelíbí vtipné narážky, vtipy, humor. Nic se nemá přehánět a ani zanedbávat.

dubraro

Například při vážném, třeba soudním nebo obchodním, jednání může humor být na závadu.

luckykubrt

Humor neškodí… tedy s výjimkou, když děláš vtipy před muslimy.

anonym

Ze života znám mnoho případů, kdy byl humor zneužit k šíření lži či nepodložené pomluvy. Lež podaná s humorem je publikem mnohem snáze akceptovatelná a uvěřitelná. Díky humoru se i rychle šíří dál … to je tak jediná škoda jakou může humor napáchat řekl bych, ale není to přímo jeho vina, je to prostě takový akcelerátor sdělení a to sdělení může být pravdivé i nepravdivé.