dagmarka111

Milujete zvířata např.psi.

Odpovědi
ten který je

Miluji všechna zvířátka.

BENYTA

V profilu místo své fotky mám svého pejska,co víc říkat…?

Zdroj: www.hoddogpin­c.estranky.cz

Terryle

Některá zvířata mám ráda (hlodavci), jiná mi jsou vcelku fuk (ryby, koně), jiná nemusím (dobytek). Miluju kočky. Psi… nevím, co si o nich myslet, hrozně záleží na konkrétním. Obecně asi říct nemůžu, že bych je měla nějak moc ráda.

ReHu

Mám ráda skoro všechny. Jen např.pavouky či myšky moc nemusím. Ale na dálku mi až tak nevadí 🙂.

mojitek

miluju psy a potkánky-obě zvirata jdou skvele vycvicit.Zalezi samozrejme na urcitem jedinci,protoze co kus to original,ale pokud se jim plne venujete a date jim svou lasku a taky se k nim budete chovat jako ke zviratum a ne jako k plysovym hrackam nebo jako k diteti,pak teprve poznate jejich zvireci krasu