Avatar uživatele
akvidzerp

Jste tu kvůli znalostem,nebo kvůli bodům?

Proč ty body tady jsou?Vim že je to jakoby bonus k odpovídání a ptaní se,ale zdá se mi že někteří to s bodama přehání a nezajímají je znalosti jiných nebo svoje,ale jen body.A jak jste na tom vy?Já sem tu zaregistrovaný abych se něco dozvěděl.Pravda někdy jsou moje otázky jak od debila:) ale rozhodně to není abych nahrabal body,ale že mám zrovna nějakou divnou náladu nebo co a tak se zeptám co mně zrovna napadne…Jo kdyby se mohlo za ty body potom něco koupit,to by byla jiná:)to bych se za nima asi taky hnal,ale takhle bezpředmětně?ne

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? anonym, fcoop, anonym, briketka10, ondra07, veruska, anonym před 4412 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Nepočítám tak moc body, ale vážím si jich jako palců nahoru. Ty mi dávají najevo, že je s mou odpovědí někdo spokojen a u otázky, že jsem ho zaujala. Je to příjemné, ne? Já tak druhým dávám najevo totéž. Děkuji tak za jejich čas, invenci, kterou do odpovědi vložili a někdy i za pořádnou dávku humoru. Bavím se tu, dozvím se spoustu zajímavého, je tu víceméně fajn parta, a proto je mi tu hezky. Je to prima odtržení se od většinou uspěchané a dost negativní reality. Vědět, že se dala dohromady skupina lidí, která si nechce škodit, ale touží se bavit. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Máte-li zájem, projděte si i starší odpovědi. Najdete i názory uživatelů, kteří zde stále jsou.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=k+%C4%8Demu+jsou­++body&sa=Vyh­ledat

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Damiano teď jsem se tady mořila jak to napsat stručně a jasně.
Souhlasím s každým Vaším slovem:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kvůli zábavě. Když mohu poradit, poradím ráda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Body mi nic neříkají,i když jsou známkou tazatele či odpovídajícího­.Přišel jsem se zde pobavit,poklá­bosit,poučit
,poradit,ale především se virtuálně poznat z bezva lidičkami,kteří něco ví,něco umí! A votom to je!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Dozvím se spoustu nových věcí, a hlavně je to zábava.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ondra07

Já jsem tady vstoupil asi před třemi měsíci na tip od kamarádky. Jakmile jsem se tady zaregistroval, tak jsem byl úplný blázen a seděl jsem tu skoro celý den (ne doslova) a sbíral jsem body jako o život, ani nevím proč, ale zřejmě proto, že jsem chtěl mít alespoň tu bronzovou úroveň, zaprvé to vypadá líp a za druhé je to pro můj lepší pocit. Ale teďka, když už mám alespoň ten bronz, tak už do toho nejsem tak zažraný. :D Je sice fakt, že tady chodím dost často, ale někdy se tu za celý den nenajde kloudná otázka a tak odpovídám i na ty, co mi nějak nesednou, to mi jako nijak nevadí, aspoň se něco přiučím, když to třeba musím hledat na netu apod…
Takže, když to tak shrnu, tak jsem tady našel několik lidí, kteří mi sednou, i když je nijak zvlášť neznám a kteří mi vždy skvěle poradí. Dále se tady docela pobavím někdy fakt „stupidním“ otázkám i odpovědím, ale to hlavní, proč tady chodím je, že jsem ještě docela mladý, chodím do školy a tady se naučím plno věcí, které se ve škole třeba nikdy nedozvím. To je fajn… :)

I like it here !! :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Hraju Dobyvatele,tady jsem náhodou a baví mě to.Nic za to není,jen ten pocit a ten bodový systém nemám ani dost dobře nastudovaný.Nejsem takový Hujer abych měla potřebu poučovat za každou cenu.A je mi jasné,že mnohem lépe by často odpověděli lidé,kteří nemají čas odpovídat.Já to beru tak,že pokud mám pocit,že konkrétně nebo šetrně,mohu poradit -odpovím.Body jsou mi fuk.Pokud se TADY někdo na něco ptá,jedná se o někoho,kdo si neumí najít odpověď jinde.A nějaké znalosti,úsudek a soudnost se smyslem pro zodpovědnost,humor a sebekritiku mít je třeba-netřeba se ztrapňovat.Ani za body.Ani před ostatními-byť neznámými,ale přestože virtuálnimi-přesto,troufám si tvrdit-přáteli…:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Kvůli informacím,radám a taky si díky tomuto serveru udělám trochu představu o povaze a myšlení lidí v této republice.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek