Kikika

Jak dlouho trvá zbavit se vší?

Dobrý den. Moje kamarádka má vši. Už delší dobu jí sidlí v hlavě (nic s tím nedělala, prý to nevěděla, ode dneška to začala mýt a vyčesávat) a za týden jedeme na lyžák. Chci se zeptat, jestli je možné, aby se jich do týdne zbavila. Mám s ní být na pokoji… tak jestli být s někým jiným… Děkuji. :)

Odpovědi
xxx3

Ano, jde to. Jsou na to šampony. Také je možné nechat se ostříhat…trochu víc ostříhat.

arachis

Jestli použuje opakovaně správný prostředek, bude bez lezoucích vší. Hnidy (vajíčka),ty se musí vyčesávat a vyčesávat. Z vajíček se za 8–10 vyklubou další, takže pokud nepůjde na ježka, tak to asi do týdne nezvládne. A neměla by ani na lyžák jet. Jestli to bude vědět učitel/ka, tak ji určitě nevezme.

anonym

Vší silou to do týdne zvládnete. http://www.tmhkli­nika.cz/cz/po­radna-odborne-informace/vsi-silou-proti-vsi.php

Kikika

To nemám já … to má kamarádka …jen jsem se ptala zda-li se mám bát, když budu s ní na pokoji …

Kikika

Má dlouhé husté vlasy…