misa-radilka

Gynekolog má dovolenou, mám problém s antikoncepcí Tri-regol

Dobrý večer, minulý týden jsem omylem začala brát z platíčka odshora (přišlo mi to logické, pak jsem zjistila že je u toho jiné číslíčko), tato antikoncepce má narozdíl od jiných 3 barvy (rozlišují počet hormonů v pilulce) a já si brala ty s nejvyšším počtem, když jsem to asi po pátém prášku zjistila, přestala jsem to brát. Moje tělo si začalo myslet, že má zase menstruovat, takže jsem „to“ měla teď, dá se říct, dvakrát za sebou… Jelikož jsem u doktora byla a měl dovolenou a nevím koho se aktuálně zeptat… Prosím jen o váš názor. Myslíte si, že jsem si tím nějak ublížila (může to způsobit neplodnost nebo jen rozrušit hormony)? Děkuji za názory. Budu ráda za názory žen nad 15 let ale není to podmínka.
Doplňuji:
Uvažovala jsem o sehnání jiného doktora, ale žádný se dnes nenašel a do zítřka spoustu hodin a nechci se stresovat.. Doufala jsem, že mě někdo uklidní… Děkuji.

Nejlepší odpověď
casey

nemyslim, ze by jste si ublizila, ani nebudete neplodna. Dalsi postup je treba konzultovat s gynekologem. Nekdo ho prece musi zastupovat.
Doufam, ze je jasne, ze si ted po vysazeni HA pri sexu musite davat pozor.

Další odpovědi
anonym

Urcite to nezpusobi neplodnost ! Zacnete platicka brat ted , jako kdyz zacinate po menstruaci. Nynejsi krvaceni vam do dvou dnu ustane … pak pocitejte s tim , ze ted , kdyz uz mate par prasku snezenych , tak zase zacnete menstruovat o tech par dnu drive a pak uz vse podle navodu a nepoplest… nic se nedeje… a prectete si jeste dnes v klidu pribalovy letacek. Pisi tam , jak postupovat , kdyz vezmete jinak , nez mate …

  • iv-