anonym 69

Má žena menstruaci, když je neplodná?

Nejlepší odpověď
da ny

Taková žena v 99.9% menstruaci má… ;)
http://www.ne­plodnost.org/ty­py-priciny-neplodnosti.html

Pokud ji nemá,, bere obvykle bezestrogenovou HA, pokud není po hysterektomii atd.

Další odpovědi
briketka10

Ano.
Až do menopauzy.
Píšu dle sebe.

Kepler

Dle mého laického názoru menstruace znamená, že probíhá obvyklý ovulační cyklus, kdy je co 4 týdny vajíčko připravené k oplodnění. Příčin neplodnosti ženy však může být celá řada. Tedy i neplodná žena může mít menstruaci. Samozřejmě pokud menstruace již neprobíhá, je už mimo plodné období.

Bucpet

Ano žena má menstruaci ikdyž je neplodná.

marci1

Není to tak jednoduché, může ji mít, může ji mít hodně nepravidelnou, zanedbatelně ji nemá. Existují různé příčiny proč je neplodná.

MobilManiak

Souhlasím s Keplerem, příčin neplodnosti je celá řada. Jednou z příčin je,že se žena narodí bez dělohy. Záleží na příčině, ale většinou menstruaci má.