Gynekolog ...

Dobrý den,
prosím Vás stalo se někomu, že by dva dny po gynekologické prohlídce krvácel? Já byla ve středu na prohlídce a od té doby pořád krvácím? Co mám dělat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je jednou gynekolog řekl, že po jistém vyšetření, které mi udělal, můžu dva - tři dny krvácet a že je toho nemám obávat. Takže to asi bude to samé, jenže ti to zapomněl říct. Ale pro klid v duši mu zavolej.

Další odpovědi:

Stalo, byl tak hrubý, že jsem měla to samý, nesmíš se bát mu říct, aby s tebou zacházel jemněji, ale může to mít i jiný důvod, podle toho, co ti vlastně řekl, nemáš nějaké problémy?Cysty, srůsty, atd?

Bronzový

Zdravím, jsem muž, ale být ženou, pokud to tedy není jen menstruace, zašel bych co nejdříve opět ke gynekologovi. Podle mě by Vás doktor o tom informoval, že může něco podobného po prohlídce nastat, kdyby to bylo v pořádku.

Zlatý

Může se to stát po cytologickém stěru, ale to je drobné krvácení v řádu pár hodin. Zavolejte mu a řekněte mu to, zeptejte se proč... A možná zvažujte změnu gynekologa.

Diskuze k otázce

Simi-mimi

Právě, že jsem byla jen na prohlídce ... menstruace to není :( Asi tam budu muset znova tedy zajít ... nebo ještě počkám. Je pravda, že mě to od toho doktora dost bolelo, ošetřoval mě jiný, než jsem zvyklá. Tak snad to nebude nic vážného.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1607
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1280
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.