Avatar uživatele
Simi-mimi

Gynekolog …

Dobrý den,
prosím Vás stalo se někomu, že by dva dny po gynekologické prohlídce krvácel? Já byla ve středu na prohlídce a od té doby pořád krvácím? Co mám dělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4267 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucijej

Je jednou gynekolog řekl, že po jistém vyšetření, které mi udělal, můžu dva – tři dny krvácet a že je toho nemám obávat. Takže to asi bude to samé, jenže ti to zapomněl říct. Ale pro klid v duši mu zavolej.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Stalo, byl tak hrubý, že jsem měla to samý, nesmíš se bát mu říct, aby s tebou zacházel jemněji, ale může to mít i jiný důvod, podle toho, co ti vlastně řekl, nemáš nějaké problémy?Cysty, srůsty, atd?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hohny

Zdravím, jsem muž, ale být ženou, pokud to tedy není jen menstruace, zašel bych co nejdříve opět ke gynekologovi. Podle mě by Vás doktor o tom informoval, že může něco podobného po prohlídce nastat, kdyby to bylo v pořádku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Může se to stát po cytologickém stěru, ale to je drobné krvácení v řádu pár hodin. Zavolejte mu a řekněte mu to, zeptejte se proč… A možná zvažujte změnu gynekologa.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Simi-mimi

Právě, že jsem byla jen na prohlídce … menstruace to není :( Asi tam budu muset znova tedy zajít … nebo ještě počkám. Je pravda, že mě to od toho doktora dost bolelo, ošetřoval mě jiný, než jsem zvyklá. Tak snad to nebude nic vážného.

před 4267 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek