Simi-mimi

Gynekolog …

Dobrý den,
prosím Vás stalo se někomu, že by dva dny po gynekologické prohlídce krvácel? Já byla ve středu na prohlídce a od té doby pořád krvácím? Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Je jednou gynekolog řekl, že po jistém vyšetření, které mi udělal, můžu dva – tři dny krvácet a že je toho nemám obávat. Takže to asi bude to samé, jenže ti to zapomněl říct. Ale pro klid v duši mu zavolej.

Další odpovědi
anonym

Stalo, byl tak hrubý, že jsem měla to samý, nesmíš se bát mu říct, aby s tebou zacházel jemněji, ale může to mít i jiný důvod, podle toho, co ti vlastně řekl, nemáš nějaké problémy?Cysty, srůsty, atd?

Hohny

Zdravím, jsem muž, ale být ženou, pokud to tedy není jen menstruace, zašel bych co nejdříve opět ke gynekologovi. Podle mě by Vás doktor o tom informoval, že může něco podobného po prohlídce nastat, kdyby to bylo v pořádku.

Deli

Může se to stát po cytologickém stěru, ale to je drobné krvácení v řádu pár hodin. Zavolejte mu a řekněte mu to, zeptejte se proč… A možná zvažujte změnu gynekologa.

Simi-mimi

Právě, že jsem byla jen na prohlídce … menstruace to není :( Asi tam budu muset znova tedy zajít … nebo ještě počkám. Je pravda, že mě to od toho doktora dost bolelo, ošetřoval mě jiný, než jsem zvyklá. Tak snad to nebude nic vážného.