helcaify1

Jakou antikoncepci máte?

Slečny, dívky, dámy jakou máte antikoncepci? A jak jste s ní spokojeni? Měla jsem Lindianette a byla s ní plně spokojena. Poté mi doktor předepsal Bonadeu, se kterou jsem měla problémy (bolesti hlavy, křeče, únava). Změnila jsem gynekologa a ted' mám Daylette. Pokud někdo užívá jste s ní spokojena?

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Gumu :)
Přečti si něco o vedlejších účincích těchhle sra*ek a vyhoď to z okna :)

Další odpovědi
iceT

Žádnou a taky jsem spokojená.

KdojeRaibek?

Takový modrý pilulky.

odpomass

To je různé, reklamu tady dělat nebudu. Ale každému dle volby. Já HA používat v podstatě ze zdravotních důvodů musím a rozhodně si nemám na co stěžovat, lepší volba u mě momentálně není ;)