menstruace o par dní dřív

je normální že mi menstruace začala o 10 dní dříve?…vždycky to bylo pravidelný a ted najednou o 10 dní dříve..

Nejlepší odpověď
Deli

Je to opravdu menzes? Může jít o slabší špinění v souvislosti o ovulací, nebo s užíváním HA, nebo např. s nějakým zánětem apod. Pokud je to normálně silné, jako menzes, pravděpodobně je to způsobeno nějakým hormonálním výkyvem. A ten zas může být způsoben letošním divokým počasím, léky, operací v narkóze atd…
Pokud bude dál vše normální a nemáš žádné neobvyklé bolesti v podbřišku, asi bych to neřešila. Při dalších výjimečných periodách bych navštívila svého gynekologa. Každopádně je dobré vést si menstruační kalendář.

Další odpovědi
Hakunamatata

Pokud tě nic nebolí, nedělej si s tím hlavu – menstruace je nevyzpytatelná. Pokud by se to opakovalo, tak navštiv doktora.

Reezo

Pokud ti to nedá spát, tak vyhledej specialistu, který ti řekne více. Nikdo ti nikdy s jistotou neřekne v čem je problém… všechny rady co se týče zdraví, jsou jen teoretické a jak již pan Dr. Axl psal, tak žádný lékař si netroufne střelit diagnózu na dálku