Pravidelnost menstruace

Jaká je pravidelnost menstruace po pul roce? A jak dlouho se menstruuje při nepravidelne mestruaci?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Pokud menstruuješ teprve půl roku, je zcela normální nepravidelnost a je i dost možné vynechání jedné menstruace, ba i dokonce vynechání menstruací dvou i tří (sama jsem zažila). Délka menstruace může být 4-6 dní. Také je v počátcích ta menstruace dosti silná, silnější než u dospělých zralých žen, takže toho se taky neděs, i když je to asi dost nepříjemné. Do dvou let by se ti ale mentruace měla upravit, zpravidelnit a snížit její intenzita.
Každopádně jakmile dívka začne menstruovat měla by navštívit poprvé svého gynekologa, který ji zodpoví podobné případné otázky s ohledem na tvůj zdravotní stav a může tak vyloučit možnou patologii, takže neváhej a vydej se na první preventivní prohlídku. A ničeho se neboj. :-)

Další odpovědi:

co znamená - po půl roce - jako žes to poprvé dostala před půl rokem? To skutečně menstruace ještě může být nepravidelná, ale zas by to nemělo být příliš (rozhodně ne + - 14 dní). Myslím, že pokud se ti neupraví do roka, je vhodné navštívit gynekologa. A délka menstruace by měla být asi normální - tedy v tomto věku 5-7 dní.

Stříbrný

Na počátku bývá menstuace opravdu dost nepravidelná. Já jsem mívala zpočátku MS tak přibližně těch 7 dní a pravidelnost byla opravdu čistě náhodná - Jak píše Lucimia, občas i vynechala, klidně i měsíc dva. Někdy se naopak dostavila dvakrát v jednom měsíci. Postupně se pravidelnost srovnala a MS mi trvala maximálně 5 dní.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.