JaneM

Jak vyvolat menstruaci o pár dní dříve?

Ahoj. Potřebuju nějakou skvělou radu na vyvolání menstruace. Nechci žádně prášky nebo injekce. Spíš jsem myslela nějakou osvědčenou babskou radu. Slyšela jsem o heřmánkovém čaji, ale nemám s tím zkušenost

Nejlepší odpověď
anonym

No já nevím, baba už sice jsem, na ty různé metody jak oddálit nebo naopak přivolat menstruaci si ještě pamatuji, ale pokud vím, většinou nebo nikdy to nevyšlo, jak si dotyčná přála.
Buďto to nech na přírodě nebo navštiv odborného lékaře.

Další odpovědi
anonym

http://slecna­.info/wellnes­s/jak-na-urychleni-menstruace/

chasinta

Já to vždy dostanu dříve, když jsem nastydlá, a pak hodně unavená, uhoněná. Na oddálení existují prášky, např. před dovolenou, to je jednoduché, ale na urychlení může pomoci Tonik. Ale víc ho vypít samozřejmě. Jinak nevím.