SportWoman

další díry do ucha (jak a kam)?

ahoj, přemýšlím o dalších dírách do ucha, ted mám klasickou jednu v každém lalůčku, ale chtěla bych do lalůčku ještě dvě a třeba i do chrupavky. ale vůbec netušim co a jak, jestli si mám nechat udělat na obě uši to samé nebo jenom na jedno, co myslíte? jak se to dává, díky za rady jestli to je hodně nepříjemné a tak.

Odpovědi
savannah97

proti víc dírám do ucha nic nemám, ale bejt tebou to moc nepřeháním, kámoška jich měla snad šest v jednom uchu a nemohla přestat škytat, jak jí to dráždilo nějakej nervík :DDDDD

BENYTA

Pokud jsi opravdu SPORTOVNÍ ŽENA.....asi by se k Tobě nehodily.
Vážně – nedoporučuju, proč, už napsali ostatní.
Kdybych mohla vrátit čas,ty dvě navíc bych neměla,skončila jsem u lékaře a mám jizvičku,jediný rozdíl je,že se psal rok 1982 a nikde žádné informace o nervových zakončeních atd. Nikdy se nedozvím,jestli a jak mě tahle móda poškodila na zdraví.

Drap

Nejlépe už nikam. Jizvu na břiše si přece taky neuděláš schválně pro nic .

Craftos

Dle mého názoru to vypadá lépe když je to na jednom uchu , ale to je na vkusu každého, doporučuji poradit se s kosmetičkou nebo s někým kdo ti to bude dělat.

Kelt

No nepříjemné to není, aspoň pro mne ne, já si do ucha nenechám píchat. Jenom takové upozornění: Ušní boltec představuje velké množství nervových zakončení, masírováním ušních boltců, můžeme stimulovat různé orgány. Umístění na uchu odpovídá poloze dítěte před narozením a dá se to najít kdekoli. A to upozornění. Hlavně si dej pozor, aby to dělal odborník, aby Ti třeba nepoškodil tímto zrak nebo nějaký jiný orgán.