Katie13

Jak před rodiči utajit druhou náušnici?

Kamarádka mi píchla ucho pro druhou náušnici ale já se bojím že to rodiče zjistí jak ji mám zakrýt?

Nejlepší odpověď
Hamon

Ohol si hlavu a nech si ji celou potetovat (nebo se potetuj celá). Vsadím se, že si dírky v uchu nikdo ani nevšimne. A až ti vlasy narostou a někdo se na druhou naušnici zeptá, můžeš popravdě říct: to už mám přece dávno…
Doplňuji:
Teď už je pozdě cokoli radit, na to jsi měla myslet dřív. Tak snad jedině přijít za rodiči a říct to na rovinu. A třeba dodat, že do tetování nepůjdeš bez jejich souhlasu :)

Další odpovědi
Sůwa

Tak to je úplná brnkačka. Moje dcera si do každého ucha sama propíchala postupně po pěti dírkách a skutečně nosila nepřehlédnutelných 5 různých náušnic. Nezajímalo ji ani varování, že si může vážně poškodit nervová centra, která jsou právě v ušním lalůčku. Měla štěstí, ale to nemusí být pravidlem. Už je nenosí, dospěla… 🙂

led

Kľudne sa boj ďalej. Určite to zistia, stačí, keď sa pozrú na teba. Ak by aj nevideli túto dierku, samotné tvoje prejavy ťa odhalia.
PS.
Ak by si aj druhú náušnicu nechcela nosiť, načo potom dierka? Ak už dierka v uchu je, prečo ju nevyužiť?

Funna

Docela mne tvůj dotaz překvapuje…to dnes v době výstředností existují ještě rodiče, kterým vadí 3 náušnice??…to já když jsem si ji pořídila před 30 lety, tak to bylo něco extravagantního…ale dnes??…takže jediná rada…musíš přesvědčit rodiče, že v dnešní době je to zcela normální a že na tom není nic divného…že jsou i podstatně horší možnosti, jak se zkrášlit (znetvořit)
Doplňuji:
PS: už jsem dospělá dávno…a pořád je mám všechny 3 🙂… jsou decentní malé zlaté a většina lidí si toho ani nevšimne…takže ve mě máš zářný příklad, že i paní „babička“ může mýt 3 náušnice a jsem pořád méně nápadná, než kdybych měla dvě obrovské hrůzy na vytahaných lalůčcích…když tak pošli rodiče za mnou…já jim to vysvětlím .-)

Emefej

Léčba šokem. Nic nezakrývej, až přijdeš domů, řekni rodičům hned ve dveřích, že jsi těhotná a nevíš s kým. O dírku v uchu se nikdo nebude zajímat.

Doomik

Prosímtě to nebude zase tak hrozný . Když já přišel s 1,5cm velkou peckou v pravém uchu no to bylo něco. Jsem to schytal s každý strany. No a už jí mám v uchu 2 roky 😁. Tak klid.