Tibca1

Když v budoucnu už nebudu chtít tunel v uchu, sroste mi dírka do původní velikosti?

Dobrý den, přemýšlím o tunelu do ucha, 6mm nebo 8mm. Když ho tam pak v budoucnu už chtít nebudu, sroste mi dírka do původní velikosti? Tím mám na mysli, jako bych tam nikdy naušnici neměl.

Nejlepší odpověď
Luxx

údajně je to tak, že když je dírka do 1 cm, tak je časem schopna se vrátit do původního stavu… proto jsem taky roztahování mého pravého ucha zastavila na 8 mm.. pro jistotu

Další odpovědi
anonym

Dirka ti sroste,ale stopy tam vidět budou.
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=zaroste+d%C3%A­Drka+v+uchu

anonym

To nevím, ale asi těžko, počítejte spíš s trvalými následky.

Drap

Záleží na velikosti otvoru, na časovém úseku a v neposlední řadě na každém jedinci.

bolak

Něco podobnýho se očekává u Blanky, bylo by dobrý si nejdřív počkat jak to dopadne s ní.

ReHu

Někdo má na uchu viditelné stopy i po dírce pro běžnou náušnici.
Mě ji v dětství propíchli špatně a jizvička je vidět stále.