Atlanis

Dá se vložit vodafone karta do o2 mobilu?

Mám o2 telefon,ale mám vodafone kartu dá se do mobilu vložit bez blokace?

Nejlepší odpověď
tom004

Mělo by to jít bez problémů.Už pár let operátoři nesmí telefony blokovat pro své sítě.

Další odpovědi
www

Jde to. Současně ti hned přijdou nastavení pro Vodafone, ta nainstaluješ a telefon můžeš používat.

pusinka50

mám mobil od O2 a operátora T-mobile. Funguje, jen MMS nejde posílat ani přijímat.

WeeBear

Mám mobil od Vodafonu a kartu od T-mobile a jde to. Takže nebudete mít sebemenší problém.

terry

Proč to nevyzkoušíš?