Co znamená na telefonu - mimo dosah sítě?

Po zhruba roce jsem vytáhla starší telefon,Nokii,před odložením zcela funkční a když jsem vložila SIM kartu,abych ji zaktivovala,protože jsem si koupila dobíjecí,nedá se nikde dovolat,píše mi to - mimo dosah sítě?Co to znamená a co mám udělat.Jinak telefon jde,nabíjí se,prostě vše funguje,jen se nemůžu dovolat nikde a když se na to nové číslo chci dovolat z jiného telefonu,říká mi to,že je číslo buď vypnuté a nebo nedostupné.A telefon není blokovaný,předtím tam byla simka taky z Vodafonu a ten telefon byl kupovaný k Vodafone tarifu.Tak nevím,co s tím.Poradíte někdo?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

v jiném telefonu simka funguje ? Máte možnost ji v jiném telefonu vyzkoušet ?

Další odpovědi:

Zlatý

Možností je několik.
Může být telefon rozbitý-jednoduše řečeno anténa a tudíž nevysílá ani nepřijímá signál.
Druhá možnost je v nastavení telefonu, kde lze nastavit aktualní síť. Tam zvolte automaticky.
Třetí možností je opravdu blokace telefonu, aniž o tom víte. Dřív šel, možná se domníváte.
Čtvrtou možností ale nepravděpodobnou může být jiný kmitočet telefonu, ale rok starý není tak dlouhá doba.
Takže bych zkusil nejprve v nastavení telefonu vyhledat možnosti sítě a tam zvolit jak už jsem říkal automaticky.
Pak už jedině servis.

Zlatý

možná je nutné převést sim kartu na jiný formát-zavolejte si operátorovi a on vám to upraví

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.