Ella

Co znamená chyba registrace sim karty?

u Eurotelu, teda… dnes už O2, telefon je bez signálu, když ho zapnu a zadám pin, objeví se „chyba registrace simkarty“, a když chci volat, třeba jen na infolinku, tak se objeví „mimo dosah sítě“, můžete mi někdo říct co to znamená?

Nejlepší odpověď
Myšák V.

Číslo karty není zaregistrováné v síti,tudíž bez signálu,neaktiv­ní.pokud je nové zpravidla chvilku trvá než se přihlásí do sítě.

Další odpovědi
anonym

bud zadáváte špatný pin,zkontrolujte jestli je karta správně do telefonu vložená,pak zadejte pin,pokud to nepůjde a jestli máte možnost zkuste tu kartu dát do jiného telefonu jestli vám to ukazuje totéž pokud ano bude chyba přímo v sim kartě

Miroslavst

Zkus jít na jiné místo, jelikož se opravdu může jednat o špatný signál v daném místě-možnost vyzkoušet s jiným telefonem příslušné sítě.
Dále může být chyba v telefonu a v neposlední řadě i SIM karty. zkusil bych kartu vyndat, otřít suchým hadříkem a znovu vložit.