Relax Mobil- Internet

Dobrý den, potřebovala bych pomoct. Mám mobilního operátora Relax mobil ale nejde mi zprovoznit internet. Volala jsem do T-mobilu (Relax mobil sídlí pod T-mobilem) a tam mi řekli, že se musím obrátit na Relax mobil a zase opačně... Už jsem opravdu zoufalá, netuším co dělat. Děkuji za případnou pomoc a odpovědi.

Odpovědi:

Sedni si, vychýchej se a zapřemýšlej... S čím chceš pomoct??
- s vyjednáváním mezi Relaxem a T-mobile? *)
- s nastavením telefonu? - postrádám uvedení typu
- s nějakým jiným nastavením? - jakým?
___
Pokud nemáš podepsanou smlouvu na dobu určitou, pomůže ti ve vyjednávání, když požádáš o (číslo výpovědi) - uvidíš, jak okolo tebe začnou ´poskakovat´. Pokud ale smlouvu na dobu určitou máš, nepomůže v tomto směru ti nic - operátoři si prostě práci a zodpovědnost přehazují jako horký brambor.
;-)
Mimochodem - co tě vede k datovým přenosům za 0,4 Kč/MB - to je, např. u Vodafone, v podstatě nejhorší možná nabídka... Nebo budeš platit dokonce 1,- Kč /MB???
;-D

Zlatý

tak taky s takovýmhle názvem... :)

se nemůžeš divit že ti net odpočívá... každopádně bych tam napsal mejla, i když to ty vlastně nemůžeš :) no prostě nejlepší bude když se mrkneš na smlouvu, tam máš číslo na který máš volat v případě problémů. tam zavolej a když budou dělat problémy, řekni že máš smlouvu s nima a že toto číslo máš volat, protože je na smlouvě. Když ti ten člověk na telefonu nevyhoví, požádej ho slušně o jeho celé jméno a příjmení, že se to musí hlásit. v případě že ani tohle nijak nepomůže, tak se na jejich pobočku dostavíš osobně, protože tam už tě tak snadno neodbydou. A když ano tak tam budeš stát dál a blokovat frontu dokaď to nezačnou řešit, jinak že se odtamtaď nehneš. A při nejhorším prostě požádáš o anulování smlouvy, pokud je teda nepřesvědčíš aby si tvůj problém nějak vyřešili mezi sebou a pak ti dali vědět, protože dělat někomu horkou bramboru je celkem vo hovně :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.