vlad

Jak zjistit číslo svého mobilu?

Mám SIM kartu, ale nevím číslo, jen PIN a PUK a číslo SIM karty

Doplňuji:
Ale nemůžu volat, protože nemám kredit!Tak, jak ho nabít, když neznám své číslo?

Nejlepší odpověď
www

Operátoři umožňují i „volání“ bez kreditu. Volanému přijde info o tvém pokusu bez kreditu, zavolá ti.

Další odpovědi
elektrikář

Zavolej svému příteli u něj se číslo objeví
Potom se spoj z operátorem dostaneš nová čísla.
Doplňuji:
V tomto případě když máš doklady pomůže operátor zajdi si do prodejny tvého operátora.

tom004

Na simce je číslo.Sděl ho operátorovi.Po pár dotazech na Tvou idetifikaci,Ti číslo řekne.

Valky

Zkus infolinku …

dědapetr

Stačí prozvonit na druhý telefon,tam se číslo oběví.Nemusíš telefon zvedat a ani kredit nepotřebuješ

iceT

Kup si dobíjecí kupon,postupuj dle návodu,a pak jen někoho prozvoň…Jinak zavolat na operátora,on ti číslo sdělí.

anonym

koupíš kredit a tam máš v jakém formátu to poslat; tam kde zadáváš telefonní číslo zadáš 102to číslo které budeš mít pod tím bronzovím, mřížka; nevím jestli je to přesně tak
číslo máš ve stavu telefonu

ingi

Jde o typ mobilu. U mě na se naleznu svoje číslo : menu- nastavení – stav telefonu. Nebo pokud jsem na hlavní obrazovce pomocí „zkratky“ to je zmáčknutím na tlačítlo „volume +“

Ella

stačí zavolat na infolinku – je zdarma. Alespoň u T-Mobile mají v nabídce infolinky i zjištění čísla ze kterého voláte, a je to ;) A myslím ,že ať už máte jakéhokoliv operátora, tak vám to ochotně řeknou.

RomanP

Pokud znáš PIN a PUK i číslo SIM karty Tak na kartě kterou jsi koupil je i telefonní číslo co k SIM kartě náleží. Pokud si zavoláš na Info linku tak ti číslo sdělí a nemusíš mít ani nabitý kredit protože infolinka je zdarma