eradaur

Na moje číslo mobilu mně zavolal

uživatel s číslem, začínajícím 733...... zbytek jsem bohužel vymazal, nemám důvod celé číslo neuvést. Můžete někdo poradit kdo s tímto začínajícím číslem 733.....mohl volat. Mám obavy, že jde o provokaci…když zavolám zpět, zaplatím zřejmě nepřiměřené hovorné! Já ze zvědavosti zavolal a byla tam hlasová schránka :-o

Nejlepší odpověď
anonym

+420 733 atd, je klasická předvolba místního operátora (t-mobile). Nějakého nadstandardního zpoplatnění hovoru na toto číslo bych se neobával.

Další odpovědi
Gabilka

Tyto čísla má normálně operátor T-mobile, nebála bych se toho.