ki3llk0

Jak mám zjistit číslo svého mobilu, když nemám SIM kartu?

Dostal jsem novej mobil, ale neřekli mi číslo mobilu, takže se ptám Vás, poraďte mi.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Nemáš SIMku, tak nemáš číslo. TLF číslo je v SIM kartě. Tudíž musíš nejprve pořídit SIMku (v příbalu a na obale je číslo napsané), popřípadě pokud máš novější telefon, tak stáhneš profil e-SIM. :)

Další odpovědi
Čecho_slovák

Vše, číslo, PUK i PIN najdete v dokumentech od SIM karty.

Midoc

Bez SIM karty nejde telefonovat. Pokud ji nemáš, nemáš ani telefonu číslo.

Dochy

Telefon (mobil) sám číslo nemá. Číslo přiděluje poskytovatel (u nás 02, Vodafone, T-mobile) a je svázáno s číslem SIM karty. Telefon má jedinečný identifikační kód IMEI – i je uveden někde u telefonu (krabička od telefonu, pokud je nějakým způsobem rozebíratelný, tak zpravidla nálepka pod akumulátorem) – ale to nemá s telefonním číslem nic společného.

Arne1

Kdysi dávno, jmenovalo se to tuším NMTS, měl každý mobil číslo a nepotřeboval SIM kartu. Dnes se číslo přidělí konkrétní SIM kartě, mobil žádné nemá.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Čecho_slovák

Midoc, telefonovat může, ale jen záchrannému systému.