LukasVos

Jak zjistit svoje telefoní číslo.

Ahoj, potřebuji nutně pomoc. Rychle potřebuju zjistit své tel. číslo. Mám u sebe dva mobili a ani u jednoho nemám číslo na ten druhý. To číslo potřebuji co nejrychleji takže v 0:12 asi nebudu někoho prozvanět. Kdyžtak na jeden mobil je Samsun (O2) a druhý také Samsung (Vodafone) a ani jeden není můj. Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
arygnoc

mosoj:

chytrý telefón nestačí.
aspoň trochu chytrá musí byť aj obsluha telefónu.

Další odpovědi
mosoj

To je samej chytrej!! telefon. Co takhle zkusit se podívat do " moje vizitka".
Ono to bude u všech telefonů podobné.

autacek

požádej někoho o jeho číslo a toho prozvoň…
případně doběhni k nejbližší budce s displayem a zkus do ní zavolat (číslo je na automatu).

Dochy

Asi uz bude pozde… ale presto… Pokud nenajdes nikde v seznamu telefonu, pak je jedna zmoznosti zkusit zavolat na *11 (infolinka O2). Napriklad pokud zvolis 6 1 (dobiti kreditu z uctu) pak se te plechova huba zepta na "identifikacni kod pro cislo XXX XXX XXX, 😉

Pokud jde o tel. s kreditem, pak zavolanim na 104# (info o kreditu) Ti prijde zprava i s tvym cislem.

anonym

Pokud nedobíjíš, tak máš číslo na faktuře (vyúčtování). Jinak stačí zavolat komukoliv v rodině a mrknout na číslo příchozího hovoru.