panenka

komu patří toto číslo

Dobrý den už potřetí mě volalo tel číslo775204909 protože jsem měla telefonát hovor jsem nepřijmula můžete mě napsat komu toto číslo patří?děkuji
Doplňuji:
Já Sajmone na cizí čísla které neznám nevolám

Nejlepší odpověď
annas

Je to nějaké divné.Podívejte se do odkazu.

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&hl=cs&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLL­_enCZ387&q=7752­04909

Další odpovědi
SajmonModer

Zavolej a uvidíš :)
Doplňuji:
Teď jsem tam volal, nějaký David Kolář!

NiCMOCBOY

Volal zadavatel inzerátu vpravo na uvedeném linku.

Zdroj: http://www.vin­nagalerie.cz/fi­les/%C4%8Dl%C3%A1nek­.pdf

RomanP

Já se řídím pravidlem, pokud to bylo něco důležitého tak ten dotyčný zavolá znova.

hanulka11

http://www.go­ogle.cz/search?q=7752049­09&rls=com.mi­crosoft:cs:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7AD­RA_cs&redir_es­c=&ei=KGqLTej­sIsbDtAayoMyR­Cg

Elk

Na to bych vůbec nereagoval. Počkal bych až se ozve znova, mně se to stává taky.

PES MATES

NO TO JE MAZEC

suaeda

Mně se před časem stala kuriózní věc. Zhruba před 5 lety jsem si pořídil Vodafone, koupil nový mobil a k němu vybral svoje nové požadované číslo. Vše proběhlo dobře až do chvíle, kdy mi volala jakási paní ať ji neobtěžuji nevhodnými telefonáty. Já jsem měl novou simku asi 2 dni a údajně jsem ji týden měl x-krát za den volat. Při tom jsem ze svého nového telefonu a nového čísla prakticky nikam nevolal. Po projednání stížnosti s Vodafonem, který vše „nějak“ vyřešil problémy ustaly a paní se již nikdy neozvala. Pravděpodobně byla v jeden čas na síti dvě shodná čísla, nebo se jim něco rozbilo a nebo se nějaký hacker naboural do sítě. Nevím.
Možná by to byla vhodná otázka do odpovědí – jak se toto může stát?.

goblinCZ

Našel jsem tyhle stránky. Lidi tam ukládají cizí čísla co je otravujou a můžete tam najít aji to co volá Vám.
www.kdomivola.eu

Co

Když jsem si pořídil nové číslo od Mokrafonu, asi 14 dní mě vyvolávali cizí lidé ačkoliv jsem nikomu své nové číslo nesděloval.

panenka

Moc ti Sajmone děkuji

SajmonModer

Není za co! 🙂