SteimlX

Jak získat sim kartu t-mobile zdarma??

Všude lítaj reklamy na sim karty zdarma, ale všude jsou to jen fiktivní poloreklamy s odkazama na uplný hovadiny

Odpovědi
Bedy

Reklamu na SIM zdarma má hlavně O2 (po internetu) – a opravdu to je zdarma. Přijde Vám SIM karta s kreditem 0 Kč, kterou si musíte dobít. Pokud chcete využívat levného volání a SMS, musíte dobíjet každý měsíc. Takže v případě O2 to podvod není!

A co se týká T-Mobilu, osobní zkušenost nemám, ale v T-Mobilím E-shopu ji normálně najdete zdarma, akorát ty ceny jsou docela drahý. O2 to nabízí levněji ikdyž si nebudete pravidelně nabíjet.

Mapel

A co zkusit firemní prodejnu nebo firemní web. Když jsem si porovnával T-mobile a O2, tak mi se započítáním všech výhod a nevýhod vyšel levněji T-mobile.