Kubas11

Jak zjistit zůstatek na svém kreditě ?

mám vodafone dám *22# a píše vysílám požadavek a nakonec NEPROVEDENO co mám dělat. Všem to funguje mamce,tatkovi jen mně ne co mám dělat

Odpovědi
hanulka11

Stav kreditu můžete ověřit zkráceným kódem *22#, který zadáte na klávesnici telefonu a potvrdíte tlačítkem pro hovor. Informaci o výši kreditu najdete také ve své Internetové samoobsluze

Zdroj: https://pece.vo­dafone.cz/app/an­swers/detail/a_id/879/­~/informace-o-stavu-kreditu%3A-jak-zjist%E3%ADm-stav-sv%E3%B9ho-kreditu%3F

Vodafone

Dobrý den,
zjištění kreditu uvedeným kodem by mělo fungovat. V tomto směru neevidujeme žádný výpadek. Jinou možností je zjištění zůstatku kreditu v Hlasové nebo Internetové samoobsluze.
Martina

Zdroj: www.vodafone.cz