Lenny998

Jak zjistit anonymní telefonní číslo, které mne neustále prozvání a pokud ho příjmu, nikdo se neozve?

Mám O2 GO SIM.
Doplňuji:
Věřte mi určitě to neni tajnej ctitel (Je to pracovní číslo)

Nejlepší odpověď
dědapetr

To nelze to může jen operátor,když to zvednete a nikdo se nehlásí a na telefonu Vám to ukazuje přpojeno tak nepokládejte a podržte hovor.Protože on zato platí tak ať se mu ty srandičky prodraží,zakryte reproduktor ať Vás neslyší.A pokud slyšíte že na druhé straně někdo poslouchá tak vemte píšťalku a pískněte do telefonu,věřte že si to užije jestli má telefon u ucha.

Další odpovědi
Vodafone

Dobrý den,
operátor může identifikovat obtěžující volání (pokud jde o přijatý hovor). U nás na to máme speciální formulář http://goo.gl/4sp63 a identifikaci provádíme zdarma. Proto kontaktujte svého operátora.
Martina

Zdroj: www.vodafone.cz/o­sobni/index.htm

venkovan

Nějaký blb má dost peněz, protože každé vaše zvednutí ho stojí hovor. tak mu to zvedejte dál, a berte to jako jeho trest. Ale ne zas se s tím nechat otravovat večer apod.
Není špatné se třeba ohlásit jako Police ČR – oddělení pro kyber šikanu.

zbysek

tuCZek a jak ho má vyhledat googlem,když píše,že to číslo je skryté?

Michal Kole

Vy těžko, jedině snad podat trestní oznámení na policii nebo stížnost na český telekomunikač­ní úřad.

tuCZek

Zkus ho vyhledat Googlem.Pokud už někoho otravoval,tak by tam mohlo být.

Co

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-zjistit-kdo-vola-ze-skryteho-cisla

mě taky někdo neustále volal, potom jsem do sluchátka něco nehezkého řekl a byl klid.

Zdroj: http://www.trac­kapartner.com/

Já...

Lenny998: To bude tajný ctitel, kterej

„…Třeba je…třeba se Vás…PLACHEJ…!!!“

a přitom pracuje na Policii…

viz: http://meteles­kublesku.cz/?mo­vie=12&PHPSES­SID=kmPH0a5Cmsu­vUF1fQAzOVNet­D81
😉

FOG

Treba je to tajny ctitel/ka,ktery/a se neodvazuje mluvit.
Mel jsem pred lety podobny trabl s domacim telefonem.Nepo­mahalo nic,ani opojovani,ci ignorovani.Nejhorsi to bylo v noci,kdy vas to vzbudi.Pak mi znamy od spoju poradil cislo na ktere mam zavolat a tam jsem si ztezoval,ale ono jde o byznys,chteji,aby si clovek koupil novy pristroj,modernejsi s vice funkcemi a tim samozrejme vice plati mesicni najem.
Takze az zase zavolali,tak jsem pouzil zpetnou volbu cisla a pekne sproste jsem jim tam vynadal a zavesil.A byl klid.

Lawrence

Kdybys měl císlo, tak ho můžes skusit najít na http://www.te­llows.cz . A pokud tam není, tak tam k číslu můžes přidat komentář. Stránky se zabívají telefonním spamem.