Co mám dělat proti akné ???? A jak se zbavit černých teček na nose ??? Díky moc

Co mám dělat proti akné ??? A jak se zbavit černých teček na nose ??
Doplňuji:
Už 1-2 roky trpím na akné nevím co mám dělat žádné přípravky mi nepomáhají prosím pomozte mi už bych se jich moc ráda zbavila :)) Díky moc :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Léčba akné závisí na typu akné, stupni postižení a rozsahu změn. V zásadě lze léčbu rozdělit na místní a celkovou. K místním lékům patří komedolytika, léky antibakteriální a ostatní.
http://www.ordinace.cz/…
----------------
Co zajít ke kožnímu?

Další odpovědi:

Zlatý

Podle toho, kolik Ti je. V pubertě to je normální a vyhne se tomu málokdo, ale pokud jsi starší /20 a víc/, může to být "zasviněním" organismu, bordelem v hormonech atd. Pro začátek zkus trošku vylepšit stravu - prostě jíst zdravěji, víc pít atd; tím nic nezkazíš. Pokud se to nezlepší, zašla bych ke kožní.

Mně se docela osvědčila pleťová voda vlastní receptury - pomáhá mi víc než všecky kupovaný. Kup alpu a šalvěj, udělej z šalvěje hooodně silnej čaj /klidně dvě lžíce na hrneček/, nech vylouhovat a po vychladnutí smíchej s alpou 1:1. Mně se to celkem osvědčilo - i na dotek cítíš, že je obličej hladší a čistší. Ale úplně tě toho nezbaví. Černý tečky jsou podle mě problém - kdo má hodně široký póry, tomu se tam prostě něco vždycky usadí. Jedině snad že by sis pucovala obličej tamponem s pleťovou vodou pětkrát denně... :oD
Doplňuji:
Zapomněla jsem upozornit: ta alpa platí v případě, že nemáš moc citlivou pleť. Případně napřed vyzkoušej slabší ředění /míň alpy, víc čaje/. Někomu alkohol na pleť nedělá dobře, tak s tím opatrně...

Zlatý

Čistit kvalitní kosmetikou.
Pleť budeš mít asi mastnější, možná smíšenou, takže používat příslušnou řadou.
Neuvedla jsi věk. 2 roky nejsou vyjímečné.

Pokročilý

Černých teček - jsou to ucpané póry, které mají nahoře silnou kruchtu z prachu z ovzduší. Můžeš si je vymáčknout sama a pak namazat měsíčkovou mastí, nutná je ta nejmastnější, je jich více druhů, proto kupuji v lékárně. Pokud to nezvládneš, tak zajdi na kosmetiku, tam ti je odborně vytlačí. Akné můj syn řeši, a to doma si to maže právě tou výbornou měsíčkovou mastí, když jde ven, tak si obličej řádně omyje a namaže celý obličej modrou Niveou. Již po 3 týdnech byl vidět kladný výsledek. Akné se mírně zatáhlo. To neustále mazání zabrání i vzniku případných jizviček.

Diskuze k otázce

Tic tac

Nejdříve si zajdu za svou kožní lékařkou a ta ti řekne co dál .

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.